Gorillaz
 .: Novinky
 .: Historie
 .: 2-D
 .: Murdoc
 .: Noodle
 .: Russel
 .: Koncerty
 .: RFI
Alba + Texty
 .: SINGLY
 .: Gorillaz
 .: G-Sides
 .: Laika Come H.
 .: Demon Days
Videografie
 .: DVD
 .: Videoklipy
 .: Bitez
Galerie
 .: Obrázky
 .: Wallpapery
 .: Foto
 .: NEW
Download
 .: Mp3
 .: Video
 .: Media
 .: Extra
Novinky

23.06.06 - Autobiografie Gorillaz

První oficiální autobiografie Gorillaz s názvem 'Rise of the Ogre' vyjde 2.listopadu 2006. Kniha už je v online katalogu amazon.com zde.


07.06.06 - The Essentials: Gorillaz (MTV)

Skoro ve všech zemích běží tenhle měsíc na MTV dokument s názvem 'The Essentials: Gorillaz'. Problém je, že se ani v jednom státě neshoduje datum ani čas vysílání a já nemam žádný informace o programu MTV v ČR. Pokud se dozvíte něco víc, kontaktujte mě ;) Dokument můžete taky sledovat na mtv2.com zde.


05.06.06 - Gorillaz chystají film (?)

Na několika zahraničních stránkách (např. zde) se objevili informace o už dřív chystanym dlouhotrvajícím filmu Gorillaz. Damon Albarn a Jamie Hewlett sou prej v kontaktu s producentem 'Miramax Studios' Harvey Weinsteinem (původně měl bejt režisérem údajně Steven Spielberg). Zatim samozřejmě neni nic 100%, ani se neví kdy zhruba by měl film vzniknout.


29.05.06 - Co se stane 6.6.2006 ?!

Příznivci oficiální stránky www.gorillaz.com si už určitě všimli, že na datum 6.6.2006 (Murdocovo 40. narozeniny!) se chystá něco velkýho. Důkazem toho je obrovský odpočítávadlo nastavený právě na tohle datum, který je umístěný ve sklepních prostorách Kong Studios. Nidko zatim neví, o co by se mohlo jednat.

Printscreen odpočítávadla
[update - 07.06.06] Extra překvápko se nekonalo. Check www.gorillaz.com nebo printscreen zde.
<< back | 1 | 2 | 3 | next >>
 .: Guestbook
 .:
Chat
 .:
Kontakt
 .:
OdkazyNastavit homepage
Přidat k oblíbeným