Gorillaz
 .: Novinky
 .: Historie
 .: 2-D
 .: Murdoc
 .: Noodle
 .: Russel
 .: Koncerty
 .: RFI
Alba + Texty
 .: SINGLY
 .: Gorillaz
 .: G-Sides
 .: Laika Come H.
 .: Demon Days
Videografie
 .: DVD
 .: Videoklipy
 .: Bitez
Galerie
 .: Obrázky
 .: Wallpapery
 .: Foto
 .: NEW
Download
 .: Mp3
 .: Video
 .: Media
 .: Extra
Novinky

26.05.06 - Damon a Jamie 'textaři roku'

'Ivor Novello Awards' každoročně v Anglii udělují ceny týkající se textů písní. Letos vyhráli jednu z kategorií taky Gorillaz, za texty na Demon Days, který má nastarosti kdo jinej než Damon Albarn. Jamie Hewlett byl sice vyhlášenej taky, ale všichni víme, že jeho se hudební stránka Gorillaz skoro vůbec netýká. Proto patří gratulace hlavně Damonovi :). Pro kompletní seznam kategoríí klikněte sem.


23.05.06 - Jamie Hewlett anglickym designerem roku

Před časem sem vás informoval, že byl Jamie Hewlett, jeden z tvůrců Gorillaz, pro tenhle rok nominovanej na cenu pro UK designera roku (viz. archiv novinek zde). Jamie se v průběhu hlasování lidí (trvalo několik měsíců) úspěšně probojoval až do finále, kde odborná porota včera večer rozhodla o jeho vítězství. Cenou pro vítěze bylo 25,000 liber (přes 1 mil. Kč!). Gratulujeme Jamie!


17.05.06 - Gorillaz hra na mobil

Gorillaz maj svou oficiální mobilní hru s názvem GES. Tahle informace je už docela dost stará, ale podnětem proč to vůbec píšu, byla zadní strana jednoho magazínu. Mezi reklamou na vyzváněcí tóny, tapety na mobil atd. se objevila i reklama na zmiňovanou hru (obrázek je zde). Více o hře se dozvíte na gorillaz.com zde.
[update] Na váš mobil si hru můžete objednat na www.logofun.cz.


11.05.06 - Gorillaz 'Umělcem roku' na Webby Awards 2006

www.Gorillaz.com se podle hodnocení 'Webby Awards' stala nejlepší webovou stránkou umělců (v tomhle případě hudební skupiny). Hodnotil se samozřejmě design, kreativita, ale taky např. funkčnost. Prezentace proběhne 12. června v New Yorku. Seznam všech kategorií a výherců je tady. Gratulujeme!<< back | 1 | 2 | 3 | ARCHIV
 .: Guestbook
 .:
Chat
 .:
Kontakt
 .:
OdkazyNastavit homepage
Přidat k oblíbeným